هدیه آسیاتک

۴ گیگ ترافیک، هدیه آسیاتک به مناسبت دریافت پروانه FCP

آسیاتک به مناسبت دریافت پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اقدام به ارایه ترافیک هدیه به مشتریان خود کرد. در این طرح به تمام کاربرانی که از بامداد ۱۴ آبان تا انتهای روز ۱۷ آبان ۴ گیک حجم اضافه خرید کنند ۴گیگ حجم دیگر هدیه داده میشود.

بنابراین گزارش محدودیتی در خرید تعداد پکیج های ۴ گیگی وجود نخواهد داشت کاربران به ازای خرید هر پکیج ۴ گیگی، ۴ گیگ ترافیک هدیه دریافت خواهند کرد.
به گزارش آسیاتک، پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) که جهت ارتقاء خدمات ارایه سرویس اینترنت بر بستر شبکه داخلی، مستقل بودن و گستردگی سرویس ها به شرکت آسیاتک اعطا شد؛ علاوه بر توسعه دسترسی مردم به خدمات ICT و رقابتی کردن تعرفه‌ها باعث شفاف‌سازی زنجیره ارائه خدمات بر بستر ارتباطات ثابت از طریق تفکیک لایه شبکه شده و بهبود فضای کسب و کار، افزایش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را به همراه دارد.
پروانه FCP موانع دست و پاگیر را حذف و به زودی ارایه سرویس به مناطقی که کمتر تحت پوشش بوده و یا کمتر توانایی ارایه سرویس از طریق بسترهای مخابراتی در آنجا وجود داشته را از طریق تکنولوژی جدید و ارایه سرویس نقطه به چند نقطه از طریق فرکانس آزاد و وایرلس WiFi برای کاربران امکانپذیر خواهد کرد و مشترک از طریق CPE روی پشت بام می تواند بدون دردسرهای شبکه کابلی از سرویس های آسیاتک استفاده کند.
همچنین به زودی امکان ارایه خدمات PUBLIC WiFi  در مکان های عمومی مانند مراکز تجاری، فرودگاه ها و هتل ها برای استفاده راحت تر مشترکان و آن دسته از کاربران که دارای سرویس آسیاتک هستند فراهم شده و آن ها می توانند با نام کاربری خود وارد شبکه عمومی شوند.
لازم به ذکر است آسیاتک با دریافت مجوز FCP به دنبال ارایه هرچه باکیفیت تر خدمات به کاربران خود در سراسر کشور می باشد.

باتشکر
آسیاتک
۳۳۳۴۵۳۰۴
۳۳۳۴۶۰۷۸
۳۳۲۴۲۳۷۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *