یک گیگ حجم اضافه هدیه آسیاتک به مناسبت روز زن

ترافیک هدیه رایگان آسیاتک

آسیاتک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، روز مادر و روز زن به ازای خرید 2 گیگ ترافیک و یا بیشتر از آن، یک گیگا بایت ترافیک رایگان به تمام کاربران هدیه می دهد.
روابط عمومي شركت انتقال داده های آسیاتک اعلام كرد: آسیاتک برترین ارایه دهنده اینترنت پرسرعت ای دی اس ال جهت ارائه خدمات باکیفیت برتر در حوزه IT و برآوردن نیازها و خواسته های مشتریان خود به مناسبت سالروز ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن  از 21 فروردین ماه و  تا پایان روز 25 فروردین ماه به ازای خرید 2 گیگ ترافیک و یا بیشتر از آن، یک گیگابایت ترافیک رایگان  به کاربران هدیه می دهد.
بنابراین گزارش، آسیاتک به تمام بانوان عضو  باشگاه مشتریان که پروفایل خود را تکمیل کرده اند، 30 امتیاز  باشگاه مشتریان اهدا خواهد کرد. همچنین به بانوانی که در این مدت  به خانواده بزرگ باشگاه مشتریان آسیاتک می پیوندند علاوه بر امتیاز عضویت در باشگاه 30 امتیاز هدیه نیز تعلق خواهد گرفت.
آسیاتک برترین ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت + 2ADSL با ایجاد بستر مناسب برای استفاده از اینترنت باکیفیت و سرعت بالا و تسهیل دسترسی مردم به شبکه اینترنت کشور از مشترکینی که تمایل به استفاده از سرویس های ویژه این شرکت را دارند دعوت می کند تا با خرید بسته های اینترنت پرسرعت این شرکت به خانواده بزرگ آسیاتک در سراسر کشور بپیوندند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *