کسب رتبه اول ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) توسط آسیاتک

jayze1

برای دومین بار در سال جاری صورت گرفت
کسب رتبه اول ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) توسط آسیاتک
براساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رایویی، آسیاتک به عنوان رتبه اول ارائه کننده برتر خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) در سه ماهه دوم سال ۱۳۹۳ معرفی شد.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از ارزیابی اپراتورهای دارنده پروانه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و معرفی ارائه‌کنندگان برتر سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در سه ماهه تیر،مرداد و شهریور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، غلامرضا داداش‌زاده گفت: از بین شرکت های ارائه‌کننده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL)، شرکت انتقال داده‌های آسیا تک، رتبه اول، شرکتهای پارسان لین ارتباطات و آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترک رتبه دوم و داده گستر عصر نوین رتبه سوم را کسب کردند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با اشاره به اینکه قانونمندی، توسعه و اجرا، رعایت تعرفه‌های مصوب، کیفیت سرویس، پشتیبانی و بویژه رضایتمندی مشتریان از شاخصهای ارزیابی اپراتورهاست، افزود: در این ارزیابی شرکتهای پیشگامان توسعه ارتباطات، نداگستر صبا، عصر انتقال داده‌ها، انتقال داده‌های رهام داتک، داده‌پردازی فن آوا و شرکت مخابرات ایران به ترتیب رتبه‌های چهارم تا نهم را کسب کردند.

لازم به ذکر است براساس ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اپراتورهای دارنده پروانه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و معرفی ارایه‌کنندگان برتر سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات در سه ماهه فروردین، اردیبهشت و خرداد، آسیاتک در سه ماهه ابتدای سال نیز توانسته بود از بین ۱۲ شرکت ارائه‌کننده خدمات اینترنت پرسرعت (ASDL)، رتبه اول ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت کشور را از آن خود نماید.

این در حالی است که آسیاتک در راستای حرکت به سمت بهبود کیفیت دسترسی به اینترنت و سایر خدمات شبکه ای تنها به ارزیابی های انجام شده در سازمان تنظیم مقررات بسنده نکرده، تا آنجا که به دنبال کسب رتبه در همه ارکان و لایه های شرکت درسال جاری این شرکت موفق شد در یازدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران که به مناسبت روز ملی کیفیت از سوی سازمان ملی استاندارد ایران برگزار می شود؛ در سومین دوره ارزیابی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان شرکت برتر شناخته شود. همچنین این شرکت با حضور در جایزه تعالی منابع انسانی که هرساله از سوی انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می شود، موفق به دریافت تقدیر نامه ۴ ستاره تعالی منابع انسانی شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *