مشارکت آسیاتک در طرح نفوس و مسکن با ترافیک هدیه

مشارکت آسیاتک در طرح ملی نفوس و مسکن با شرایط ویژه

شرکت انتقال داده های آسیاتک جهت مشارکت در طرح ملی نفوس و مسکن و حضور فعال در گسترش فعالیتهای دولت الکترونیک، اقدام به ارائه شرایط ویژه برای مشترکین آسیاتک که اطلاعات خود را از تاریخ ۳ الی ۲۴ مهرماه به صورت الکترونیکی در سامانه https://www.sarshomari95.ir ثبت کنند، نموده است

مشارکت آسیاتک در طرح نفوس و مسکن با شرایط ویژه

که به شرح زیر اعلام می گردد:

  •   ترافیک ورود و ثبت نام در سامانه فوق برای کلیه مشترکین آسیاتک به صورت رایگان محاسبه خواهد شد. مشترکین آسیاتکی برای بهره­مندی از ترافیک رایگان به هیچ عنوان در طی مراحل ثبت نام نباید از فیلترشکن یا نرم افزارهای تغییرIP  استفاده نمایند.
  •    پس از اتمام سرشماری و بعد از تائیدات مرکز آمار ایران درخصوص ثبت موفق اطلاعات فرم ثبت نام آنلاین، بسته ترافیک هدیه به آسیاتکی هایی که با IP آسیاتکی در بازه زمانی اعلام شده اقدام به  تکمیل اطلاعات آماری خود کرده و در سرشماری آنلاین شرکت نموده اند هدیه داده خواهد شد.
  •   در مدت زمان برگزاری سرشماری، مسابقات متنوعی برای مشترکین سرویس های آسیاتک برگزار و اطلاع رسانی می شود و به برندگان مسابقات به قید قرعه، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد. جایزه هر مسابقه نیز در زمان برگزاری آن اعلام می گردد.

لازم به توضیح است برای استفاده از این امکان لازم است کاربران سرویس های حجمی آسیاتک گزینه “دانلود پلاس” را در پنل کاربری ۱۵۴۴ خود فعال نموده و پس از خاموش و روشن کردن مودم اقدام به استفاده از سرویس خود نمایند، مشترکین سرویس های نامحدود نیاز به فعالسازی گزینه دانلود پلاس ندارند.

“اینترنت یک، آسیاتک”

صفحه رسمی آسیاتک گیلان در اینستاگرام https://www.instagram.com/asiatechgilan.com

صفحه رسمی آسیاتک گیلان در تلگرام      https://telegram.me/Asiatechgilan

باتشکر

۳۳۳۴۵۳۰۴
۳۳۳۴۶۰۷۸
i

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *