طرح فجر آسیاتک 20 هزار تومان هدیه

طرح فجر آسیاتک ۲۰ هزار تومان هدیه

در طرح فجر آسیاتک، کاربران خدمات اینترنت پرسرعت آسیاتک گیلان می توانند با معرفی سرویس های پرومشن زمستان آسیاتک برترین ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت+ADSL2 به هر یک از دوستان و آشنایان خود،  تا ۲۲  بهمن ماه از آسیاتک گیلان هدیه بگیرند. کاربران گرامی دقت داشته باشید جهت بهره مندی از این طرح باید از روش اینترنتی ثبت نام  خود را انجام دهند.

اینترنت پرسرعت آسیاتک گیلان

اینترنت پرسرعت آسیاتک گیلان

اکنون تصمیم داریم در کنار تلاش مستمر برای حفظ کیفیت، با هدف اکرام کاربران قدیمی ، به ازای هر مشترک جدیدی که از سوی مشترکین فعلی معرفی می شود و سرویس های پرومشن زمستان آسیاتک را خریداری می کند، هدیه ای به معرفی کننده اهدا کنیم متقاضیان به مدت ۲۲ روز از امروز تا ۲۲ بهمن ماه، می توانند از این طرح استفاده نمایند

برای این کار کافی است در هنگام خرید از طریق وب سایت آسیاتک گیلان به آدرس www.asiatechgilan.com   ،شماره تلفن خود را به عنوان کد معرف ثبت نمایید. توجه : این طرح ویژه ثبت نام اینترنتی می باشد به این ترتیب ضمن بهره مندی دوستانتان از خدمات اینترنت پرسرعت،  آسیاتک به منظور تشکر و قدردانی، به شما مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان به عنوان هدیه، پس از فعالسازی سرویس تعلق خواهد گرفت.

باتشکر

۳۳۳۴۵۳۰۴
۳۳۳۴۶۰۷۸
۳۳۲۴۲۳۷۷
info@asiatechgilan.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *