آسیاتک Public WiFi

سرویس جدید آسیاتک Public WiFi تا پایان سال

مدیرعامل آسیاتک از ارایه سرویس Public WiFi در یکصد نقطه در سراسر کشور تا پایان سال جاری خبر داد. پایلوت این سرویس پیش از این در هتل استقلال تهران، ایستگاه راه‌آهن تهران و فرودگاه مهرآباد با حضور رییس‌جمهور و هیات همراه وی اجرا شده است. یوسفی‌زاده افزود: حداقل پهنای درنظر گرفته شده برای هر نقطه تحت پوشش ۱۵۵ مگابیت است و مشترکان در نیم ساعت نخست امکان استفاده از ۱۵۰ مگ ترافیک رایگان را خواهند داشت و بیش از این میزان ترافیک براساس تعرفه حجمی سرویس ADSL محاسبه خواهد شد.

آسیاتک گیلان

آسیاتک گیلان

وی همچنین از مذاکره با رایتل برای عقد قرارداد MVNO خبر داد و گفت: درحال حاضر در مرحله احراز صلاحیت از سوی رگولاتوری هستیم و با یک اپراتور خارجی آسیایی و دو اپراتور اروپایی برای مشارکت در این پروژه آسیاتک مذاکره کرده‌ایم.
مدیرعامل آسیاتک، علاوه بر پروانه MVNO، تلاش برای دریافت پروانه‌های TD-LTE و IPTV از پروانه‌های کناری و هم‌بند با پروانه FCP توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد تا اواخر سال ۹۵ زمینه یکپارچه شدن سرویس‌های متنوع این اپراتور فراهم شود.
وی، تشکیل کنسرسیومی از سوی شرکت‌های دارنده پروانه FCP با یک سرمایه‌گذاری مشترک برای اجرای پروژه فیبر نوری و فراهم کردن زمینه‌های بستر انتقال با هزینه‌های کمتر از شرایط کنونی را از نشانه‌های بلوغ این بازار توصیف کرد.
با توجه به الویت های راه اندازی سرویس وای-فای عمومی  منطقه آزاد انزلی دارای بیشترین امتیاز  از بین سایر مناظق در استان گیلان است

آسیاتک گیلان
۳۳۳۴۵۳۰۴
۳۳۳۴۶۰۷۸
۳۳۲۴۲۳۷۷
info@asiatechgilan.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *