سرعت ۱۰۰ مگابیت در آسیاتک

سرعت ۱۰۰ مگابیت در آسیاتک

مدیرعامل آسیاتک با اشاره به تحولات خدمات صورت گرفته در این شرکت ، تصریح کرد: :«دو موضوع می‌تواند تحول در ارائه خدمات را برای ما فراهم آورد. یکی از این تغییرات اجازه عملیاتی سازه و ساختن شبکه‌ی FTTx از انواع مختلف FTTB یا FTTC است.اجازه‌ی شبکه‌‌سازی شبکه فیبر نوری یا FTTx را از معاون رگولاتوری گرفتیم

سرعت ۱۰۰ مگابیت در آسیاتک

سرعت ۱۰۰ مگابیت در آسیاتک

که نتیجه آن حذف محدودیت حجم دانلود برای کاربران / تماشای رایگان فیلم / سرعت ۱۰۰ مگابیت برثانیه در انتظار کاربران آسیاتک

مدیرعامل آسیاتک در مورد خدمات وایرلس این شرکت نیز گفت: ما پیش از این در مورد دو سرویس وایرلس صحبت کردیم که وایرلس ثابت و وا‌ی‌فای عمومی بود. از ابتدای امسال سرویس‌دهی تجاری وای‌فای عمومی را آغاز کردیم. این سرویس به خاطر فراهم بودن زیرساخت‌ها در دو شهر تهران و شیراز بهره‌برداری کردیم. نوروز امسال افرادی که به شیراز و مکان‌هایی چون سعیدیه، حافظیه و ارگ کریم‌خانی را بازدید کردند از سرویس وای‌فای عمومی آسیاتک در این شهر برخوردار شدند.

نحوه کار به این صورت است که وای‌فایی با نام Asiatech Smart Wifi وجود دارد که کاربر پس از اتصال با ثبت‌نام و دریافت پیامک به نام کاربری و رمز عبور دست می‌یابد.  سرعت این سرویس‌ها هم اکنون ۴ مگابیت بر ثانیه است.یوسفی زاده در مورد ارائه خدمات تلفن ثابت به مشترکان توسط آسیاتک توضیح داد: ما مشکلی در زمینه ارائه تلفن ثابت به مشترکان نداریم. هم اکنون تمام کارهای فنی و ساختاری عرضه تلفن ثابت انجام شده و کد ۰۹۴ نیز در اختیار ما قرار گرفته اما تعرفه‌ای در این زمینه وجود ندارد. امیدواریم در مصوبه‌ی جدید تغییر قیمت‌ها این تعرفه‌ها تصویب شود و تعرفه‌ای در نظر بگیرند که مشترکان تلفن‌های استانی رغبت به تماس با مشترکان کد ۰۹۴ را داشته باشند.وی در پایان گفت: «ما برای ارائه تلفن ثابت  زیرساخت‌ها، مجوزها و آمادگی‌های لازم را داریم و با ارائه تعرفه می‌توانیم این خدمات را بر روی خط مسی و اینترنت این خدمات را به کاربران و حتی شهرک‌ها و مجتمع‌ها ارائه دهیم.

صفحه رسمی آسیاتک گیلان در اینستاگرام https://www.instagram.com/asiatechgilan.com

باتشکر

۳۳۳۴۵۳۰۴
۳۳۳۴۶۰۷۸
info@asiatechgilan.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *