از فیلیمو رایگان فیلم تماشا کنید

تا آخر تابستان سایت فیلیمو رایگان شد

شرکت انتقال داده ­های آسیاتک به عنوان مطلوبترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی کشور، همواره در جهت تغییر فرهنگ مصرف محتوایی کاربران اینترنت از محتواهای میزبانی شده در خارج از کشور به سمت محتواهای میزبانی شده فاخر در داخل کشور،گام برداشته است.

از فیلیمو رایگان فیلم تماشا کنید

از فیلیمو رایگان فیلم تماشا کنید

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، در راستای رسیدن به هدف فوق، آسیاتک به عنوان بزرگترین میزبان محتواهای داخلی کشور در Data center خود، با همکاری صاحبان محتوا اقدام به رایگان نمودن هزینه مصرفی ترافیک وب سایت فیلیمو  (مشروط به لاگین بودن هنگام استفاده از محتواهای موجود)، و وبسایت آسیا دی ال ، از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ تا پایان فصل تابستان، کرده است.

بنا بر گزارش این مشترکین توجه داشته باشند که تنها در صورتی ترافیک مصرفی آنها هنگام استفاده از محتواهای موجود در وب سایت فیلیمو بصورت رایگان در نظر گرفته خواهد شد که سه شرط زیر رعایت شود:

  • مشترک آسیاتکی برای بهره­گیری از ترافیک رایگان لازم است در سایت فیلیمو از طریق گزینه “ثبت نام” اقدام به عضویت و ایجاد پنل کاربری و همچنین خرید اشتراک از این وب سایت نماید.
  • هنگام استفاده از محتواهای رایگان و غیر رایگان موجود در سایت فیلیمو، حتما” در پنل کاربری خود لاگین کرده و بعد به مشاهده فیلم­ها و سایر محتواها اقدام نماید.
  • در زمان استفاده  از محتواهای موجود، به هیچ عنوان از فیلترشکن یا نرم افزارهای تغییرIP  استفاده نگردد (این موضوع درخصوص وب سایت آسیا دی ال نیز صدق می کند)

صفحه رسمی آسیاتک گیلان در اینستاگرام https://www.instagram.com/asiatechgilan.com

باتشکر

۳۳۳۴۵۳۰۴
۳۳۳۴۶۰۷۸
info@asiatechgilan.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *