از باشگاه مشتریان آسیاتک عیدی بگیرید

آسیاتک از ابتدای فروردین 94 به مدت 14 روز به تمام کاربران و هواداران باشگاه مشتریان آسیاتک که از طریق سایت با لینک http://www.asiatech.ir/users/login در باشگاه مشتریان این شرکت عضو شده اند یا اعضایی که لاگین جدید نمایند، هدیه ویژه می دهد.

آسیاتک عیدی

آسیاتک از ابتدای فروردین 94 به مدت 14 روز به تمام کاربران و هواداران باشگاه مشتریان آسیاتک که از طریق سایت با لینک http://www.asiatech.ir/users/login در باشگاه مشتریان این شرکت عضو شده اند یا اعضایی که لاگین جدید نمایند، هدیه ویژه می دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، برترین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL2+ به تمام کاربرانی که از ابتدای فروردین 94 تا انتهای 14 فروردین 94 در باشگاه مشتریان آسیاتک عضو شوند و یا اعضایی که یک بار در این مدت لاگین نمایند، 94 امتیاز هدیه ویژه اختصاص می دهد .
لازم به ذکر است ، این عیدی از طریق مراجعه به باشگاه مشتریان قابل وصول است و اعضاء باشگاه می توانند از این امتیاز ویژه، برای شرکت در قرعه کشی 3 دستگاه خودرو تیبا 2 و یا کمک به موسسه محک، یا خرید ترافیک و حجم اضافه یا سایر مقاصد که در باشگاه مشتریان تعریف شده، استفاده کنند.

-کمک به کودکان محک (200 امتیاز)

-شرکت در قرعه کشی جاری فصل ( خودرو ) – 1200 امتیاز

-پین با ارزش یگ گیگ ترافیک (70 امتیاز)

-قرعه کشی فلش مموری (50 امتیاز)

علاوه بر عیدی فوق ،  سرویس ویژه نوروزی دیگری با عنوان  1544 برای ایام عید تعریف شده و کاربران می توانند برای خرید و تمدید بصورت استثنایی از آن بهره مند شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *