آسیاتکـــــ تولدت مبـــــارکـــــــ

اینترنت پر سرعت آسیاتک

آسیاتک، رتبه یک اینترنت پرسرعت ای دی اس ال کشور  ۱۱ ساله شد.
یازده سال پیش در چنین روزی (۲۱ بهمن ۱۳۸۲) شرکت انتقال داده های آسیاتک به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت فناوری اطلاعات، تاسیس و موفق به اخذ مجوز ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات گردید.
آسیاتک از ابتدای راه تا به امروز با بهره برداری از تکنولوژی های روز دنیا و جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و … ایجاد نموده و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی؛ امروزه به عنوان یکی از برترین اپراتورهای کشور در حوزه ارایه اینترنت پرسرعت ای دی اس ال شناخته شده است.
شرکت انتقال داده های آسیاتک اکنون در بیش از ۱,۴۰۰ مرکز مخابراتی در شهرهای مختلف کشور امکان سرویس دهی داشته  و یک میلیون پورت تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پرسرعت دارد و در صدد گسترش شبکه پوشش خود در کل کشور است.
آسیاتک به عنوان شرکت برتر در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت بر این باور است که شیوه رهبری، ارتباط با مشتری و مدیریت بهینه سرمایه های انسانی تنها در چارچوب استانداردهای جهانی میسر است و در این راستا تا کنون موفق به دریافت استانداردهای نظیر استقرار نظام مدیریت کیفیت بر مبنای ISO9001 ، نظام مدیریت ارتباط با مشتری بر مبنای استانداردهای ISO10001.ISO10002.ISO10003.ISO10004 و نظام مدیریت آموزش کارکنان بر مبنای استاندارد ISO10015 شده است.
هم چنین به منظور ایجاد زمینه مناسب برای عمل به ماموریت سازمان و رسیدن به چشم انداز ترسیم شده استاندارد ISO20000 را برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و اساس استاندارد ISO14001 در جهت حفظ و نگهداری محیط زیست، الگوی خود قرار داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *